התקשרו אלינו:

מלון בים המלח

אזור ים המלח הוא אחד האזורים המיוחדים והמתויירים ביותר בישראל. ים המלח מושך תיירים מכל רחבי העולם, אשר מגיעים לנפוש במקום מסיבות רבות כגון, סגולות המרפא המיוחסות למקום, מזג האוויר החם והיבש כמעט כל ימות השנה וגם בגלל מבחר מלונות ים המלח, מלונות מפנקים ברמה גבוהה שנמצאים באזור.

כמעט כל רשתות בתי המלון הגדולות בארץ הקימו או מנהלות בתי מלון בים המלח. 

רשת פתאל, מנהלת בים המלח ארבעה בתי מלון: מלון לאונרדו קלאב ים המלח - פתאל, מלון לאונרדו אין ים המלח, מלון הרודס ים המלח - פתאל ומלון לאונרדו פלאזה ים המלח - פתאל.

רשת ישרוטל, מנהלת בים המלח שני בתי מלון: מלון ישרוטל ים המלח וישרוטל גנים.

רשת קראון פלאזה, מחזיקה בים המלח את מלון קראון פלאזה ים המלח

 מלונות נוספים בים המלח: אואזיס, דניאל ים המלח, לוט ים המלח, פרימה ספא קלאב ים המלח, מלון רויאל ים המלח ועוד..

אז איך מומלץ לבחור מלון מתוך מבחר מלונות ים המלח?

 תקציב - מלונות ים המלח מציעים קשת של מחירים שונים בהתאם לרמת בית המלון. ניתן למצוא מלונות במחירים סבירים, אשר יתאימו לחופשה מוגבלת בתקציב ולעומת זאת ישנם בתי מלון מפנקים מאוד במחיר גבוה יותר.

סוג החופשה - רוב בתי המלון בים המלח מציעים חופשת ספא מעבר לחופשת בטן גב הרגילה, אבל יש מלונות שחווית הספא והנופש הבריאותי היא ממש בגדר מומחיות, ולכן כדאי לבדוק מראש איזה שירותים מציע כל מלון ומה הייחוד שלו לעומת שאר בתי המלון.

המלצה - זה כמעט נכון תמיד,הכי מומלץ לשאול חבר או קרוב משפחה שהיה במלונות ים המלח, לבדוק כיצד הם חוו את המלון ולקבל טיפים והמלצות גם לשאר הפעילויות שיש בים המלח.

Malon Logo