התקשרו אלינו:

הזמנת מלון באילת

כל מי שמעוניין להזמין בית מלון באילת עושה זאת באחת משתי דרכים אפשריות: הזמנת מלון באילת בנפרד והגעה לאילת עם מכונית או בטיסה שהכרטיסים אליה נרכשו בנפרד או באמצעות הזמנת חבילת נופש משולבת שכוללת את החדר במלון וכן טיסה לאילת .

הזמנת סוג חופשה באילת היא עניין סובייקטיבי וכל אחד עשוי לבחור חבילת נופש באילת כזו או אחרת בהתאם להעדפה אישית, טעמי נוחות וכמובן גם תלוי במחיר החבילה לעומת הזמנת המלון והטיסה בנפרד.

הדרך הנוחה והפשוטה ביותר להזמין חבילות נופש לאילת או לכל עיר אחרת,  היא באמצעות אתר האינטרנט. כיום אתרי האינטרנט ( כמו זה של רובין תיירות - מלון 365 ) מעודכנים בזמן אמת במחירי החדרים כולל במבצעים מיוחדים.

כדאי  לזכור כי ברוב המקרים קיימת הנחה מובנית למי שמזמין באינטרנט ולא בטלפון, לכן חשוב לברר מחירי מלונות וחבילות נופש בכמה אתרים מובילים לפני שמבצעים רכישה בפועל.
 
המחירים של חבילות הנופש תלויים, כמו בכל ענפי התיירות, בעונה בה אתם נוסעים לבקר באילת. טבעי שבחורף המחירים יהיו זולים יותר בעוד שבחודשים יולי אוגוסט באילת או בתקופת החגים, בעיקר בחופש פסח, מחירי החבילות ירקיעו שחקים, למרות שתמיד אפשר לקבל מחירים נוחים יותר אם מזמינים כמה שיותר זמן מראש,  עדיף אפילו חודשיים או שלושה לפני פסח או תחילת הקיץ, כדי לקבל הנחות למזמינים מראש.
 

Malon Logo