התקשרו אלינו:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השכרת אוטובוסים

חברת ``שמוליק רובין תיירות בע``מ`` מחזיקה צי של אוטובוסים מפוארים, נוחים ומאובזרים. לחברה 4 סוגי רכבים כך שניתן יהיה להתאים את הפתרון הטוב ביותר הנחוץ ללקוחות.

 

אוטובוסים - בעלי קיבולת של 53-56 מקומות ישיבה.

מידיבוסים- בעלי קיבולת של 20-34 מקומות ישיבה.

מיניבוסים - בעלי קיבולת של 15-20 מקומות ישיבה.

אוטובוסים זעירים - בעלי קיבולת של 10-15 מקומות ישיבה. 

תחומי עיסוק

החברה קיימת כ- 35 שנה. לחברה אוטובוסים מפוארים המותאמים במיוחד לתיירות. מגוון רחב של אוטובוסים: 17, 24, 35, 53 מקומות ישיבה וכלי רכב קטנים יותר. צוות נהגים  המנוסה והוותיק משרה אווירת ניסיון וביטחון בקרב הנוסעים. לחברה מוסך משלה וקצין  בטיחות בתעבורה צמוד, כך שנושא הבטיחות הוא בראש סדר עדיפויות. כל הנהגים מורשים לעבוד עם משרד הביטחון ומשרד החוץ ועברו הכשרה מיוחדת להסעת תלמידים.

סוגי הסעות שהחברה מבצעת:

הסעות פרטיות לקבוצות ויחידים.

הסעות תלמידים - לבתי ספר, טיולים, מסיבות ועוד.

הסעות קבוצות ספורט - תחרויות, אימונים ועוד .

הסעות פועלים - למפעלים וחזרה.

הסעות לבר מצווה, חתונה, או כל אירוע משפחתי אחר.

הסעות לסופי שבוע ונופשונים.

טיולי משפחות.

ובנוסף - מחלקה מיוחדת לתיירות חוץ ותיירות פנים. 

התמחות החברה: 

הסעות קבועות יוצאות בכל שבוע לאזורים מלונות באילת, ים המלח וטבריה. ההסעות יוצאות מכל רחבי הארץ (כמעט...) ומורידות את הנוסעים במלונות המוזמנים. יש לציין שהזמנות מראש בלבד ומתחנות קבועות.

 

הסעות יומיות לימי כיף וטיולים: חמי טבריה, חמת גדר, חמי יואב, מלונות בים המלח, סחנה, מרחצאות עין גדי, ירושלים של זהב, גליל עליון, מיני ישראל, חיפה, עכו, הגנים הבאהיים ועוד..

בטיחות

תפיסת מנהלי החברה הינה כי בטיחות ברמה גבוהה היא תנאי הכרחי לקיום השירות. החברה מממשת תפיסה זו על-ידי בדיקות קפדניות של כלי הרכב בהנחייתו המקצועית של קצין בטיחות בתעבורה, כנדרש על-פי החוק. בנוסף, נערכות הדרכות תקופתיות לכלל הנהגים על מנת לשמר את רמת השירות הגבוהה ולדאוג לביטחון לקוחותינו, צי הרכב מתוחזק ומנוהל על-ידי קצין הבטיחות של החברה המבצע מעקב צמוד אחר כלי הרכב והנהגים: בדיקה כללית במוסך אחת לשלושה חודשים, מעקב טכוגרף צמוד אחר כל כלי הרכב וכן מעקב יומי אחר הנהגים.

נהגי החברה

המשאב האנושי הוא שלד איכות החברה. החברה מעסיקה נהגים בעלי ניסיון רב. לנהגים תודעת שירות גבוהה המטופחת על בסיס המודעות כי הנהג הוא הממשק היומיומי של החברה עם מקבל השירות.

לפרטים נוספים והזמנות:

רחוב נורדאו 8  חיפה

טלפון משרד: 04-8642503

פקס: 04-8667625

דואר אלקטרוני:

rubinbus@gmail.com            

,בקרו אותנו באתר השכרת אוטובוסים שלנו.

 

 

Malon Logo